В нашому магазині Ви маєте можливість придбати лише безпечні для природи та здоров'я товари котрі не містять шкідливих речовин

НОВИНКА! Німецька екологічна продукція Klar.

 

Экологично, безопасно, деликатно!

 

 

Klar це німецька організація, яка спеціалізується на виробництві екологічних чистячих і миючих засобів без ароматичних речовин. Продукція компанії містить виключно біоактивні речовини і компоненти безпечні для навколишнього середовища. Всі чистячі і миючі засоби Klar відповідають європейським стандартам якості та екології.
 
Натуральна сировина, що використовується в миючих засобах німецького виробника, забезпечує не тільки ефективний результат, але й піклується про навколишнє середовище, а також шкіру споживачів.
Завдяки інноваційній розробці фахівців Klar сьогодні кожен охочий може оцінити новий рівень безпечного, екологічного прання та миття.
 
Продукція німецької компанії є ідеальним варіантом для дітей та людей з чутливою або схильної до алергії шкірою. Всі миючі та чистячі засоби виробляються з сировини тільки рослинного і мінерального походження.
При цьому в складі продукції немає: віддушок, фосфатів і синтетичних речовин, продуктів нафтохімії, штучних барвників та консервантів, натрію лаурилсульфату (SLS) і амонію лаурилсульфату (ALS) та інших шкідливих компонентів. Крім того, німецький виробник піклується про братів менших, тому не проводить тести на тваринах.
 
Детальніше ознайомитися з продукцією Klar Ви можете перейшовши за посиланням
 
 
Всі публікації