В нашому магазині Ви маєте можливість придбати лише безпечні для природи та здоров'я товари котрі не містять шкідливих речовин

Новинки у лінійці пробіотичних засобів Organics.

 

У цьому році компанія Organics випустила біо-кондиціонери для білизни. Вони пом’якшують волокна тканини, надають антистатичний ефект та полегшують процес прасування.

У кондиціонерах для білизни були використані спеціальні катіонні поверхнево активні речовини, які виготовляються з рослинної сировини і легко піддаються біорозкладу в навколишньому середовищі. Саме ці катіонні ПАР були схвалені Шведським Товариством Захисту Природи Good Environmental Choice Sweden (Bra Miljoval) для виготовлення миючих засобів з маркуванням Eco Label. Також це сировина успішно пройшло перевірку незалежного органу сертифікації Ecocert Франція. Що свідчить про безпеку даного компонента для шкірного покриву людини при контакті з білизною або одягом.
Родзинкою кондиціонерів для прання Organics стали спеціальні пробіотичні бактерії, що входять до складу і надають пом'якшувачам унікальні властивості. Ці мікроорганізми в процесі полоскання усувають всі неприємні запахи і проводять біологічну дезінфекцію білизни. Білизна надовго зберігає запах чистоти і свіжості.
 
Нова лінійка кондиціонерів для прання «Органікс Прованс» повністю узгоджується з Європейською концепцією екологічності та якості продукції, і показує прекрасні результати при ополіскуванні білизни:
  • відмінна сенсорика, тканина стає м'якою, приємною на дотик;
  • знімається статичний заряд, антистатичний ефект;
  • залишковий приємний аромат білизни, завдяки використанню французьких ароматичних композицій на основі натуральних олій.
Також спеціально для людей, що страждають алергічними реакціями або непереносять будь-які запахи, був розроблений ополіскувач «Органікс Нейтральний», який не має ніякого запаху і виконує тільки функцію пом'якшення без ароматизації.

 

Всі публікації