В нашому магазині Ви маєте можливість придбати лише безпечні для природи та здоров'я товари котрі не містять шкідливих речовин

Новинка у магазині Strecoza!

 

Відтепер у магазині Strecoza можна придбати безпечні лаки для нігтів відомого бренду Zoya!

Широка палітра кольорів - обирайте свій і хизуйтесь чудовим манікюром.

 

 

Zoya - американський професійний бренд, створений колишніми одеситами Зоєю і Михайлом Рейзісам.
 
 
До еміграції Зоя була піаністкою, але вимушений переїзд у Сполучені Штати зіграв ключову роль в її професійній кар'єрі. На новому місці вона стала працювати в невеликому манікюрному салоні, а через кілька років відкрила власний салон манікюру Zoya. Будучи вагітною, Зоя зрозуміла наскільки небезпечна для неї і дитини робота з токсичними речовинами. Так у 1984 р. її чоловік Михайло, вчений-хімік, створив безпечний лак для нігтів.
 
Найважливішою особливістю лаку є його еко-формула, яка дозволяє іменувати його “5-free nail polish”, оскільки він не містить толуол, формальдегід, формальдегідну смолу, камфору і дибутилфталат, відомі як шкідливі для здоров'я канцерогени. До того ж, пігмент не проникає в нігтьову пластину, і видалити покриття можна просто і швидко.
Безпечна еко-формула дозволяє користуватися лаком навіть під час вагітності.
 
На сьогоднішній день в кольоровій палітрі є більше 300 різних відтінків - стійких і блискучих! Щорічно бренд Zoya отримує престижні премії провідних світових журналів мод, краси і здоров'я. Лак швидко сохне, лягає рівним шаром.
 
Лаки ZOYA створені виключно для краси і здоров'я натуральних нігтів.
Всі публікації