В нашому магазині Ви маєте можливість придбати лише безпечні для природи та здоров'я товари котрі не містять шкідливих речовин

Новинка в магазині STRECOZA - зубні пасти від Агафії!
 
 
 
Що вам слід знати про зубні пасти «Агафії»?
 
Продукція не містить шкідливих компонентів, а лише натуральні й органічні екстракти рослин. Логічним буде питання - як же тоді паста піниться і тримається на зубній щітці, адже вона повинна бути рідкою? Все дуже просто! Зубна паста «Рецепти бабусі Агафії» згущена за допомогою природних компонентів. Саме тому її консистенція більше нагадує гель. Ефект спінювання також досягається завдяки екстрактам рослин. Звичайно, піниться паста не так сильно, як звичні нам засоби, але ж це є підтвердженням того, що продукт не містить агресивних піноутворюючих речовин (таких як SLS і SLES).
 
Також в зубних пастах «Рецепти бабусі Агафії» немає фталата, парабенів, фтору, важких металів, формальдегіду, глютену, цукру, хлоргексидину, мінеральних масел, алюміній вмісних компонентів, інгредієнтів тваринного походження, нафтохімічних і генномодифікованих інгредієнтів.
 
Тільки природні компоненти будуть дбайливо знімати зубний наліт і захищати ваші зуби та ясна від бактерій. При цьому зубна емаль не піддаватиметься сильним абразивним впливам хімічних речовин.
 
Завдяки використанню зубної пасти від бабусі Агафії ви зможете вирішити різні проблеми ротової порожнини. Це може бути неприємний запах з рота, відбілювання зубів, зміцнення ясен, боротьба з карієсом, зміцнення емалі. Не сумніваємося, ви знайдете для себе саме ту зубну пасту, яка вам потрібна.
 
Отже, які ж пасти пропонує вам бабуся Агафія? Почнемо з дуже популярного продукту - це Сольова зубна паста, яка впорається з неприємним запахом з рота, а також попередить запальні процеси. Після використання цієї пасти ваш подих буде свіжим ще дуже довго.
 
Якщо ви часто стикаєтеся з проблемою запалення і кровоточивості ясен, то вам підійде Вітамінна зубна паста. Вона не тільки зупиняє кровотечу, але також перешкоджає розвитку пародонтозу.
 
Прополісна зубна паста для тих, хто хоче повернути природну білизну зубів. Вона м'яко відбілює зуби завдяки наявності молочних ферментів. А на додаток ще й захищає від утворення зубного каменю.
 
Також є й загальнозміцнюючі пасти - Бруснична зубна паста, Кедрова і Сибірська. Вони забезпечують комплексний догляд за всією порожниною рота, добре зміцнюють зубну емаль і перешкоджають утворенню карієсу.
 
Зубні пасти «Рецепти бабусі Агафії» дуже економні. Невеликої кількості пасти цілком достатньо, щоб дбайливо, але ефективно очистити ваші зуби.
Всі публікації