В нашому магазині Ви маєте можливість придбати лише безпечні для природи та здоров'я товари котрі не містять шкідливих речовин

НОВИНКА! Бельді - м’яке трав’яне мило.

 

У магазині Strecoza з’явився новий вид натурального мила - м’яке трав’яне мило Бельді ТМ "Кримська натуральна колекція".

 

 

Бельді (в перекладі означає - чорне) - це м'яке пастоподібне мило з рослинними компонентами (до 30% складу) і ефірними оліями.
Класичне Бельді це мило на основі чистої оливкової олії, з листям і ефірною олією евкаліпта. Але існують і інші види цього мила.

Бельді - не тільки мило. Воно поєднує в собі властивості, яких в сучасній SPA-індустрії досягають цілим комплексом процедур і набором продуктів. Бельді - це мило (очищення), Бельді - це скраб, Бельді - це живлення шкіри. Тому, Бельді - це комплексний догляд за шкірою. 

Воно відмінно очищає шкіру, відкриває пори, «витягує» усі шлаки і токсини.
Бельді сприяє гарному проникненню рідини у верхні шари шкіри і омертвілі клітини дуже добре відшаровуються під час процедур з Бельді. Також воно володіє антисептичною властивістю, глибоко очищає шкіру, вирівнює колір шкіри, живить її. Після застосування Бельді, шкіра стає м'якою, гладкою і ніжною.

Бельді представлені у магазині Strecoza на 60% складаються з оливкової олії. Оливкова олія ​​має високу спорідненість до шкіри людини. Містить значні кількості антиоксидантів, а також в ній присутні вітаміни А, Е і фітостерини, що володіють омолоджуючою дією.

Крім оливкової олії до складу входять кукурудзяна, кокосова, рицинова олії, а також олія ши. Кожен компонент виконує свої функції.

Кукурудзяна - багата вітаміном Е і містить значну кількість олеїнової кислоти. За своїм складом близька до Арганової олії. 
Кокосова - завдяки своєму складу дає рясну піну і ретельно очищає шкіру. 
Олія ши (каріте) - містить неомилюючусь фракцію, речовини якої змащують і зволожують шкіру. 
Рослинні компоненти виконують функцію скрабу. Це допомагає очищенню і оновленню шкіри, тонізує її, розкриває пори, сприяючи виведенню токсичних речовин з організму. Скрабування стимулює поділ клітин, завдяки чому шкіра стає ніжною, гладкою і сяючою, набуває більш молодого і здорового вигляду.
Активними компонентами мила є не тільки компоненти рослинних жирних олій, але і природні ефірні олії: в кожному виді Бельді - свої.

Всі публікації