В нашому магазині Ви маєте можливість придбати лише безпечні для природи та здоров'я товари котрі не містять шкідливих речовин

 

З появою синтетичних миючих засобів, споживачі прирівнюють запах цих засобів до їх ефективності. The Haystack Group проводила дослідження, у ході якого було виявлено, що для споживачів запах є важливим критерієм при оцінюванні якості прибирання. Коли після прибирання відчуваємо запах хлорки, аміаку або «свіжість лимона» чи інших ароматизаторів, ми впевнені, що тепер наш дім чистий та без мікробів і, звичайно, ми переконані, що таке прибирання лише на користь здоров'ю наших рідних. Іронія у тому, що зазвичай усі ці засоби містять інгредієнти (у тому числі й ароматизатори), які можуть нашкодити нашому здоров'ю. Кожен п'ятий відчуває проблеми зі здоров'ям при впливі ароматів, чи то з парфумів або освіжувачів повітря чи з миючих засобів або дезодорантів. Більшість хімічних речовин ароматизаторів є респіраторними подразниками і можуть викликати астму, приступи алергії або й гірше.

У декількох провідних світових брендів інгредієнти освіжувачів повітря містять певні леткі органічні сполуки (хімічні речовини, що затримують аромат у повітрі), щоб ефект від освіжувача був більш тривалим. Ці леткі органічні сполуки зазвичай включають у себе пропан (вважається нейротоксином), бутан (нейротоксикант), етанол (вважається нейротоксикантом, токсином для печінки, ендокринної системи та ін.) і/або фталати (хімічні речовини, що викликають гормональні порушення, захворювання щитовидної залози, вроджені дефекти). Natural Resources Defense Council вивчив 14 найбільш популярних освіжувачів повітря і у 12 з них було виявлено фталати!

Медична практика показує, що леткі органічні сполуки мають кумулятивний ефект у організмі і їх важко вивести. Тобто хоча запах з приміщення чи одягу з часом й вивітрюється, але те, що потрапило через легені та шкіру, залишається у організмі й накопичується.

Якщо ви піклуєтесь про здоров'я своєї родини – відкиньте подалі усю цю запашну хімію. Адже відсутність запаху чистячих засобів після прибирання зовсім не означає, що будинок прибрано погано. Насправді чистий дім не пахне нічим, окрім родинного затишку!

Всі публікації